KoncE!Erty

Datum Popis Město/ klub
Fri 17.01.2020 Klatovy/ Falcon
Sat 18.01.2020 Praha/ Jižák
Sat 25.01.2020 Třebíč
Sat 01.02.2020 dovolená
Sat 22.02.2020 soukromá akce Čísovice
Sat 22.02.2020 Mladá Boleslav/ Willax Klub Heineken
Fri 28.02.2020 E!E+Neparkovt Vjezd Karlovy Vary/ Slash Bar
Sat 29.02.2020 Robin a Hafo narozeniny hrají:Hlahol a E!E Teplice/ Knak
Fri 13.03.2020 Koncert zrušen Malá Hraštice
Sat 14.03.2020 Koncert zrušen Ustí nad Orlicí
Fri 20.03.2020 Koncert zrušen Bavorov
Sat 21.03.2020 Koncert zrušen Svrčovec
Fri 27.03.2020 Koncert zrušen Ostrava/ BrickHouse DOV
Fri 27.03.2020 Online stream Příbram/ PB bowling Na Chmelnici
Sat 28.03.2020 Koncert zrušen Olomouc
Fri 03.04.2020 Koncert zrušen Praha/ Akropolis
Sat 04.04.2020 Koncert zrušen Velké Meziříčí
Fri 17.04.2020 Koncert zrušen Plzeň/ KD Šeříková
Sat 18.04.2020 Koncert zrušen Bozkov
Fri 24.04.2020 Koncert zrušen Praha/ Modrá Vopice
Sat 25.04.2020 Koncert zrušen Horní Slavkov u Sokolova
Sat 09.05.2020 Koncert zrušen Zábřeh/ Lesnice
Fri 15.05.2020 Koncert zrušen Poříčí u Strakonic
Sat 16.05.2020 Koncert zrušen Rokycany/ U Pardála
Sat 16.05.2020 Visací zámek+E!E livestream Tuchoměřice
Fri 22.05.2020 Koncert zrušen Pardubice
Sat 23.05.2020 Koncert zrušen Praha Bráník
Sat 30.05.2020 Koncert zrušen Polička
Fri 19.06.2020 Gambrinus tour Tři sestry Petrovice u Sedlčan/ hřiště
Sat 20.06.2020 Hřebejkárna fest Chomutov/ rekreační středisko Hřebíkárna
Thu 25.06.2020 Za koule punk fest,hrajem v 21:00 až 22:00 hod. Praha/ Modrá Vopice
Fri 26.06.2020 Gambrinus tour Tři sestry,hrajem v 20:30 až 21:30 hod. Brandýs nad Labem/ letní kino
Sat 27.06.2020 Rockování,hrajem v 22:00 až 24:00 hod. Semčice u M.B.
Fri 03.07.2020 Motosraz Strašice u Strakonic/ Koupaliště
Sat 04.07.2020 Gambrinus tour Tři sestry Holkov
Sat 04.07.2020 Fest,hrajem v 23:00 hod Vokov u Pelhřimova
Fri 10.07.2020 Koncert zrušen Praha Letňany
Sat 11.07.2020 Barvy léta fest,hrajem v 23:30 hod Poděbrady
Sat 18.07.2020 Přehrada Liberec
Thu 23.07.2020 Koncert zrušen Plzeň/ Letní scéna Plzeň
Sat 25.07.2020 Bez šance fest Police nad Metují
Sat 25.07.2020 Klášterec nad Orlicí
Fri 31.07.2020 Koncert zrušen Mlékojedy u Neratovic
Fri 31.07.2020 RockFestPodolí,Totální nasazení Mohelnice (Podolí,Olomouc)
Sat 01.08.2020 fest,hrajem v 23 hod Kozárovice
Sat 01.08.2020 Kravín fest,hrajem v 19:00 hod Chválkov u Kamenice nad Lípou
Sun 02.08.2020 Punk-Rock kino,Totální nasazení,The Fialky České Budějovice/ Letní kino Háječek
Sat 08.08.2020 Keltská noc fest Harrachov
Fri 14.08.2020 Lahovičky
Sat 15.08.2020 Pod parou fest,hraní v 17:10 až 18:00 hod Vyškov
Sat 15.08.2020 Gambrinus tour Tři sestry,hrajem od 19:40 do 20:30 hod. Slušovice
Sat 22.08.2020 Soukromá akce
Thu 27.08.2020 Koncert zrušen Trenčín(SK)/ Letiště Trenčín
Fri 28.08.2020 Tři sestry,Gambrinus tour Klatovy
Fri 28.08.2020 SPS+E!E Dolní Poříčí/ Hostinec u Roubalů
Fri 11.09.2020 Host:Budulínek Příbram/ Junior Klub
Sat 12.09.2020 Fest Praha Bráník/ Ledárny
Sat 19.09.2020 Mini Majáles Kostelev nad Orlicí/ Koupaliště
Thu 24.09.2020 Soukromá akce
Fri 25.09.2020 Koncert zrušen Jinřichův Hradec/ Lucky Pery
Fri 02.10.2020 Pogo tour 2020 SPS+E!E Brno/ Letní kino Špilberk
Fri 16.10.2020 Koncert zrušen Plzeň
Fri 23.10.2020 Koncert zrušen Teplice/ Knak
Sat 24.10.2020 Koncert zrušen Velké Hamry
Sat 07.11.2020 Koncert zrušen Lesnice
Sat 14.11.2020 Koncert zrušen Praha/ Restaurace Na Slamníku
Sat 21.11.2020 Koncert zrušen Písek/ Divadlo pod Čarou
Sat 19.12.2020 vzpomínka na Bakču LIVE STREAM od 19:00 hod. Příbram/ Junior klub
Sat 26.12.2020 Koncert zrušen Vimperk/ Hotel Zlatá Hvězda
  • E!E - V saku trpim
0:00
0:00