KoncE!Erty

Datum Popis Město/ klub
Sat 26.01.2008 Lovosice/ RC Gambrinus
Wed 13.02.2008 Praha/ Vagon
Fri 15.02.2008 Třebíč
Sat 23.02.2008 Doubravice/ hospoda
Fri 07.03.2008 Lomnice nad Popelkou/ Aion
Sat 08.03.2008 Dvorec u Nepomuku/ Music Club
Fri 14.03.2008 Jihlava/ RC Trane
Sat 15.03.2008 Jarní valník Praha/ Abaton
Sat 05.04.2008 Černovice(u Tábora)
Sat 12.04.2008 Heřmaničky/ hospoda
Fri 18.04.2008 Mirovice/ KD
Wed 30.04.2008 Sham 69 Kadaň/ KZ Orfeum
Fri 02.05.2008 Kaplice
Sat 03.05.2008 Soukromá akce Plzeň
Fri 09.05.2008 Dražice u Tábora
Sat 10.05.2008 Jaroměř/ Bastion no.35
Fri 16.05.2008 Koncert zrušen Aš/ klub Klubíčko
Sat 17.05.2008 Barvy léta Praha/ Džbán
Sat 17.05.2008 Ražice u Písku/ Fest:Rockem proti rakovině
Fri 23.05.2008 Tři sestry tour 2008 Štěrkovna Hlučín/ koupaliště
Sat 24.05.2008 Tři sestry tour 2008 Žopy (Holešov u Kroměříže)/ letní areál
Fri 06.06.2008 Tři sestry tour 2008,čas hraní 21.00-22.00 hod. Živanice u Bohdanče/ fotbalové hřiště
Sat 07.06.2008 Tři sestry tour 2008,čas hraní 21.00-22.00 hod. Vrchotovy Janovice/ letní areál
Fri 13.06.2008 Tři sestry tour 2008,čas hraní 21.00-22.00 hod. Strakonice/ letní areál
Sat 14.06.2008 Tři sestry tour 2008,čas hraní 20.00-21.00 hod. Rakovník/ Tyršovo koupaliště
Sat 14.06.2008 čas hraní 15.20-16.00 hod. Bohušovice nad Ohří
Wed 18.06.2008 Tři sestry tour 2008,čas hraní 19.00-20.00 hod. Plzeň/ Štruncovy sady
Fri 20.06.2008 Tři sestry tour 2008,čas hraní 20.00-21.00 hod. Brandýs nad Labem/ letní kino
Sat 21.06.2008 čas hraní 21.00 hod. Ústí nad Labem/ Útulek fest
Sat 28.06.2008 Altros Lovosice,čas hraní 20:40 - 21:40 hod. Lovosice
Sat 28.06.2008 Kamenný muž fest 2008,čas hraní 23.30-00.40 hod. Vrbičany
Thu 03.07.2008 čas hraní 15:35 - 16:20 hod. na Kiss radio stage Rock for People
Fri 04.07.2008 Tři sestry tour 2008 Točník (u Žebráku)/ fotbalové hřiště
Sat 05.07.2008 Tři sestry tour 2008 Holkov u Velešína/ letní areál
Fri 11.07.2008 Přeštěnice
Fri 11.07.2008 Tři sestry tour 2008 Nový Knín/ letní kino
Sat 12.07.2008 Spálené poříčí
Sun 13.07.2008 fest.čas hraní 10:40 -11:20 hod. Masters of rock Vizovice
Thu 17.07.2008 Tři sestry tour 2008 Strmilov/ letní areál
Fri 18.07.2008 Tři sestry tour 2008 Drnholec/ letní areál
Sat 19.07.2008 Barvy léta Poděbrady
Wed 23.07.2008 Tři sestry tour 2008 Rožnov pod Radhoštěm/ koupaliště
Thu 24.07.2008 Tři sestry tour 2008 Brno-Veveří/ nádvoří hradu
Fri 25.07.2008 Tři sestry tour 2008 Konice u Prostějova/ letní parket
Sat 26.07.2008 Týniště nad Orlicí
Fri 01.08.2008 Koncert zrušen Kestřany u Písku
Sat 02.08.2008 Meziříčko u Žetavy Skalákův Mlýn
Sat 09.08.2008 fest Keltská noc
Fri 15.08.2008 Tři sestry tour Hlinsko
Sat 16.08.2008 Tři sestry tour 2008 Hořepník/ letní parket
Thu 21.08.2008 Tři sestry tour 2008 Písek/ letní kino
Fri 22.08.2008 Čas hraní v sobotu ráno v 1.hod. Vroutek
Sat 23.08.2008 Zahořanský havran,fest.Čas hraní 23.30 hod. Zahořany u Dobříše
Sat 23.08.2008 Tři sestry tour Kostelec nad Černými lesy
Sat 23.08.2008 Na festivalu v Trutnově hrajem na vedlejší scéně v 12,55 až 13,55 pod našim krycím jménem "a další". Trutnov
Fri 29.08.2008 Tři sestry tour 2008 Makov u Klatov/ letní kino
Sat 30.08.2008 Tři sestry tour 2008 Litvínov/ areál Loučky
Sat 30.08.2008 Gambrinus stage 14,35-15,25 hod. Slaný/ fest. Rock na valníku
Sat 06.09.2008 fest. Březnice
Sat 06.09.2008 fest. Točník u Klatov
Sat 13.09.2008 Další kapely:Doctor P.P. a Totální nasazení Chomutov/ Kulisárna
Fri 19.09.2008 Tři setry tour 2008 Svitavy/ zahrada Lány
Fri 26.09.2008 Narozeniny S.P.S. Praha/ Rock Café
Fri 10.10.2008 hosté:Exni!to,Upstream,V rámci možností. Příbram/ Junior klub,začátek ve 20.00 hod
Sat 11.10.2008 Koncert Vilice
Sat 18.10.2008 Nová Paka/ Kulturní dům
Sat 25.10.2008 fest. Teplá (u Mar.lázní)/ Kulturní dům Teplá
Sat 01.11.2008 fest. Bozkov u Semil
Sat 15.11.2008 Praha-Letňany/ Ojai
Sun 16.11.2008 Heřmaničky/ sokolovna
Sat 22.11.2008 hosté:Exni!to a jihlavští Arciskačány,vítěz soutěže am.kapel Doubravice(u Strakonic)/ Hospoda
Fri 28.11.2008 Vsetín-Semetín/ hospoda U Vančurů
Fri 12.12.2008 hosté:Bobr chutná 2x Rakovník/ hospoda Na Zátce
Sat 13.12.2008 Kralupy nad Vltavou/ Music bar Ponorka
  • E!E - V saku trpim
0:00
0:00