KoncE!Erty

Datum Popis Město/ klub
Fri 19.01.2018 host:Zputnik Praha/ Music Club Jižák
Sat 03.02.2018 Úmrtí Sida fest,hrani od 17:00 hod Plzeň/ Hospoda pod kopcem
Sat 24.02.2018 Turne!ečko 2018-The Fialky Hradec Králové/ U Bejka
Sat 03.03.2018 Harrachov/ Sklářská chalupa
Fri 09.03.2018 Turne!ečko 2018- The Fialky Strakonice/ Kulturní dům
Sat 10.03.2018 Turne!ečko 2018- The Fialky Sedlčany/ Pohoda
Fri 16.03.2018 Turne!ečko 2018- The Fialky České Budějovice/ Velbloud
Sat 17.03.2018 Turne!ečko 2018- The Fialky Teplice/ Rajče
Fri 23.03.2018 Turne!ečko 2018- The Fialky Praha/ Vagon
Sat 31.03.2018 Zdice/ souromá akce
Fri 06.04.2018 Litvínov/ Ponorka
Sat 07.04.2018 Privat akce Pohorská Ves
Fri 13.04.2018 Turne!ečko 2018- The Fialky Brno/ Eleven
Sat 14.04.2018 Turne!ečko 2018- The Fialky Ostrava/ Barrák
Thu 19.04.2018 soukromá akce Praha
Fri 20.04.2018 Turne!ečko 2018 -The Fialky Jablonec nad Nisou/ Na Rampě
Sat 21.04.2018 Turne!ečko 2018 The Fialky Děčín/ Le Garade NOi (Garaž)
Sat 28.04.2018 s Peter And The test Tube babies Olomouc/ 15 minut music club
Sat 05.05.2018 Rockem proti rakovině,hraní v 17:30 hod Ražice(u Písku)
Sat 12.05.2018 Tři sestry Radegast tour 2018 Litvínov/ Areál Loučky
Sat 19.05.2018 fest,hraní 15:30-16:15 hod Praha Bráník/ www.trisestryopenair.cz
Fri 25.05.2018 Tři sestry,MZH.Doctor PP.hrajem od 19:00 až 19:45 hod Pardubice/ Areál pivovaru
Sat 26.05.2018 Ostrov u Karl.Varů/ M-Club
Fri 01.06.2018 Tři sestry Radegast tour 2018 Svitavy/ zahrada Lány
Sat 02.06.2018 Tři sestry Radegast tour 2018 Golčův Jeníkov/ letní parket
Sat 09.06.2018 Hraní 22:30 až 23:30 hod Březnice/ Rockfest Březnice
Fri 15.06.2018 Tři sestry Radegast tour 2018 Plzeń/ Plzeň Plaza
Fri 15.06.2018 Badyfest,hraní 16.40 hod Nučice
Sat 16.06.2018 Krupka
Sat 16.06.2018 Slánský Tuplák,hraní od 14:00 hod. Slaný
Fri 22.06.2018 Tři sestry Radegast tour 2018,hrajem od 19:00 hod Rakovník/ letiště
Sat 23.06.2018 Tři sestry Radegast tour 2018,hraní v 18:00 hod Petrovice/ fotbalové hřiště
Sat 23.06.2018 Blatenský fest,hrani v 22:15 hod. Blatná
Fri 29.06.2018 Tři sestry Radegast tour 2018,hrajem od 19:00 hod Brandýs nad Labem/ letní kino Houštka
Sat 30.06.2018 Brněnec fest,hrajem v 23:30 hod Brněnec
Thu 05.07.2018 fest,hraní v 14:00 hod. Manětín
Thu 05.07.2018 Tři sestry Radegast tour 2018,hrajem v 20:15 hod Holkov/ letní parket
Fri 06.07.2018 Host:Špinavý nádobí Meziříčko u Želetavy/ Skalákův Mlýn
Sat 07.07.2018 Hill Aréna- letní parket, Atlantis rock hraní od 22:00 hod Deštné v Orlických horách/ Letni parket
Sat 07.07.2018 hraní od 17:00 hod Benešov/ Pivovar Ferdinand
Sat 14.07.2018 Barvy Léta,hrajem v 19:05 hod Poděbrady
Sat 14.07.2018 Čmoud fest Sopřeč
Fri 20.07.2018 Tři sestry Radegast tour 2018,hraní v 19:00 hod Rožnov/ koupaliště
Sat 21.07.2018 Tři sestry Radegast tour 2018,hraní v 20:15 hod Veveří(Brno)/ nádvoří hradu Veveří
Sat 21.07.2018 Čwachták fest,hraní v 23:00 hod Třemošnice(Chrudim)
Fri 27.07.2018 dovolená
Sat 28.07.2018 dovolená
Fri 03.08.2018 volno
Sat 04.08.2018 Keltská noc Harrachov
Fri 10.08.2018 Čížice
Sat 11.08.2018 Tři sestry Radegast tour 2018,hrajem v 20:15 hod Točník/ fotbalové hřiště
Sat 11.08.2018 hraní v 24:00 hod Zvěstov(u Benešova)
Fri 17.08.2018 Tři sestry Radegast tour 2018,hrajem v 18:15 hod Ústí nad Labem/ letní kino
Sat 18.08.2018 Summer Punk Párty ,hraní v 19:50 hod Volyně
Sat 18.08.2018 Kačeří fest,hraní 00:30 až 1:30 hod. Horčápsko
Fri 24.08.2018 Tři sestry Radegast tour 2018,hrajem v 20:15 hod Benátky nad Jizerou/ loděnice
Sat 25.08.2018 Slánský valník hraní od 17:15 hod. Slaný
Sat 25.08.2018 hraní od 21:00 hod Vansdorf/ Pivovar Kocour
Thu 30.08.2018 Tři sestry radegast tour 2018,hrajem v 19:00 hod Dobříš
Fri 31.08.2018 Tři sestry Radegast tour 2018,hrajem v 19:00 hod Buchlovice/ zámecká zahrada
Sat 01.09.2018 Tři sestry Radegast tour 2018,hrajem v 19:hod Vyžlovka/ koupaliště
Sat 01.09.2018 Raft camp,hraní v 21:00 hod Veltrusy
Sat 08.09.2018 Tři sestry Radegast tour 2018,hrajem 20:15 hod Moravský Krumlov
Sat 15.09.2018 Dovolena
Fri 21.09.2018 Dovolena
Sat 22.09.2018 Dovolena
Sat 29.09.2018 Kladno/ Auto Da Fé
Fri 12.10.2018 Pogo tour 2018 E!E+SPS,host Zputnik Praha/ Rock café
Sat 13.10.2018 Happy punk,hrani v 21:00 hod. Nové mesto nad Váhom/ Za Rampami
Thu 18.10.2018 Pogo tour E!E a SPS České Budějovice/ MC Fabrika
Sat 20.10.2018 Pogo tour 2018 E!E+SPS Vrchlabí
Fri 26.10.2018 Pogo tour 2018 E!E+SPS Plzeň/ Bílej Medvěd
Sat 27.10.2018 Pogo tour 2018 E!E+SPS Brno/ Melodka
Sat 10.11.2018 Pogo tour 2018 E!E+SPS Česká Třebová/ Pod Skalkou
Fri 16.11.2018 Pogo tour 2018 E!E+SPS Litoměřice/ Baronka
Sat 17.11.2018 Pogo tour 2018 E!E+SPS Písek/ Divadlo pod Čarou
Fri 23.11.2018 Pogo tour 2018 E!E+SPS Liberec/ Bunkr
Sat 24.11.2018 Soukromá akce Vsetín
Fri 30.11.2018 Jaroměř/ Bastion 35
Sat 01.12.2018 Lesnice
Sat 08.12.2018 Praha/ Modrá Vopice
Sat 15.12.2018 Vzpomínka na Bakču. Hosté:20:00 PNP,21:00 Nástroj Snahy,22:00 E!E,23:45 VHS. Předprodej Cowárna a PB bowling na Chmelnici,cena 150 kč Příbram/ Za 5 Dvanáct
Tue 25.12.2018 Pogo tour 2018 E!E+SPS Vimperk/ Zlatá hvězda
  • E!E - V saku trpim
0:00
0:00